top of page
  • תמונת הסופר/תalonmeytav

בראשית - פרקים ד' - ה'
בראשית פרק ד' - עד אלינו

אז רגע, אם אנחנו בני אלמוות שלכודים בתוך מרחב - תוכנה שנקראת המציאות הנשלטת על ידי ההורים שלנו והוועד (לחדשים, ראו פרקים א - ג)

איך הגענו הנה, כלומר - לביבי וטיבי וכל הזיבי?

תראו אני יוצא מנקודת הנחה שמישהו יקרא את זה מתישהו, אולי אפילו כמה "מישהוים" לכן אין לי שום בעיה להכניס לכאן מה שאני רוצה מבחינה לירית או בשפת כתיבה - דיבור פרוזאית רחוב משהו, כפי שאני עושה כרגע.

כלומר - האם הספר הזה יהפוך לתנ"ך החדש? הלוואי, למרות שאני בספק אם אנחנו רוצים לחיות במציאות בה מישהו פירש כמו דת את גיבוב המילים שכתבתי כאן עכשיו... (בהשוואה למה שקורה היום, זה בערך כמו שהם ימציאו מצווה שאומרת שביבי וטיבי הם שני ענפים של עצים שיש לנפנף בצורה סיבובית מעל הטוחעס של יען חמש פעמים בשבוע כי אני כתבתי את זה כאן. אולי אפילו ימציאו פירוש שלם למה למרות הסוגריים זה עדיין לא ככה...)

אז איך הגענו הנה לביבי וטיבי וכו'

נחזור אחורה קצת לאברהם אבינו, אחד המתעוררים הראשונים בהיסטוריה.

הבחור מסתובב עם הצאן שלו ולא מפסיק לחשוב על WTF...

הוא מסתכל על הפרח ואומר וואט?! מה קורה פה?! זה אמיתי?!

הוא מביט על השמש ושואל בפשטות - "היי - זו את שיצרת את זה?"

לא, היא עונה לו, אני כמוך עובדת כאן פשוט בתפקיד שונה.

הוא ממשיך וממשיך לאכול כפכופים על המציאות שנולד לתוכה והגיע הערב. הירח עולה ושוב מביט אברהם אליו ושואל בפשטות - "היי, תגיד, זה אתה באבא?" לא, עונה הירח, אני כמוך עובד כאן, כמו השמש כמו הכל כאן בעצם...

וכך אברהם ממשיך וממשיך לדבר עם המציאות סביבו, עם שבלולים ונמלים ועם עצים ופרחים ויצורים קסומים שאיננו יודעים עליהם כי הם יצאו מהתו"ל (חפשו על הראשי תיבות בגוגל - GOOGLE) וממשיך במסע שלו להבין WTF איז גואין און לבובסקי...

למעשה כיוון שאברהם הבין עד כדי כך מה קורה כאן, הוא הקשיב לבורא שניסה אותו בהרבה נסיונות, כמו אבא שמנסה את בנו לבדוק אם ימרוד, אם יעשה מה שתבקש ממנו, אם הבין את הפרנציפ.

עקידת יצחק.

אבא ואמא לקחו את אברהם לקצה, כמו כל נביא לפניו ואחריו - כמוני.

אצלו זה היה באופן של לבקש ממנו לעשות מעשה הזוי וקיצוני לחלוטין כדי להבין עד כמה אברהם מוכן ללכת רחוק כדי לעשות רצון בוראו והאם ינסה למרוד במלכות שמיים..

תבינו - כשמרדנו באבא ואמא זה לא היה מרד של כיתה ד' למורה ויוצאים החוצה לשחק כדורגל חחח, זה היה הרבה יותר חמור מזה.

אתם מסתכלים על עצמכם כיצורים שחיים כאן וכאן בלבד, אין לכם את היכולת (בעצם זה שאני אומר שאין לכם את היכולת אני מאתגר אתכם להבין את זה) להבין איך מרגיש אל, איך מרגיש להיות נצחי וכל יכול במסגרת מה שהאין סוף נתן לך לשחק בו לחיות במציאות לא פיזית בה אתה יכול לברוא מה שתרצה ולהיות מה שתרצה. הייתם רוצים להיות עץ מעופף? יאללה, בא לכם להרגיש איך זה להיות אוקיינוס? לא בעיה. זה קל להם, לאלים, כמו שלכם קל לכתוב כאן. אתם בונים על מערכת מאוד משוכללת שנבנתה עבורכם כדי שתוכלו לכתוב על מקלדת, המחשב ימיר את זה לקוד בינארי ומשם אל המסך שלכם. כך גם האלים חיים במערכת עתיקת שנים יותר ממה שאנחנו מסוגלים לדמיין וגם להם אני מניח יש סוג של היסטוריה או ידע לגביי סיפורים שהיו ושיהיו כי הזמן גם הוא, לא לינארי.

למעשה הזמן הוא אחד מהם ויש לו שם.

תבינו, גם האלים חיים בעולם עם גבולות משלו כיוון והאור\DATA אם נתייחס לזה במובן הוירטואלי, צריך להתכווץ או להצטמצם כדי להידחס למקום פיזי כמו הארץ השטוחה שלנו, שהיא שטוחה ככל שאנחנו מסוגלים לראות. אם נרחיב את הפרספרטיבה אנחנו עשויים לגלות שאנחנו כרומוזומים באדם ענק שחי גם הוא על אדם גדול יותר וכו' וכו' במעין פרקטל. רמז לזה אפשר למצוא בעולם עליו מספרת הקבלה, עולם שנקרא א"ק - אדם קדמון. לכן כששואלים איך הגענו הנה, צריך להבין מי אנחנו ומהו הסיפור האמיתי מאחורי ספר הספרים - התנ"ך, נחזור למרד טרום בראשית.

דמיינו שאנחנו חבורה של אלים בעלי כוחות של בריאה כמו באגדות על האולימפוס. עכשיו הם חיו שם הרבההה זמן, ז"א שהאלים יצרו לא מעט ילדים, נכדים, נינים וכו' וכיוון ומקום, זמן ומרחב אינם אישיו אז אפשר לעשות הרבהההה ילדים.

עכשיו דמיינו שלמרות שאתה אל בן 120,000 שנה או יותר

ועם כל הכבוד לניסיון ולכוח שלך גם לילדיך לא חסר אין סוף בורידים. למעשה גם במיתולוגיה היוונית, זאוס, פוסידון והאדס הביסו את קרונוס אביהם (קרונוס מתואר באגדות בתור סבא זמן, הוא למעשה הזמן בעצמו) שרצה לאכול אותם.

דרך אחרת להסתכל על העובדה הזו היא שהם הביסו את הזמן במרחב הקיום שלהם ככה שהוא הפך להיות חלק מהצוות ולא כלא בשבילם, כלומר - הם רכשו חיי נצח בקרב כלשהו במרחב בו הם חיים, במקום שהוא 'יאכל' אותם, הם שולטים בו או משתפים איתו פעולה או משהו בסגנון.

אנחנו חייבים לקחת כל אגדה או סיפור עממי כפשוטו כמעט לחלוטין מצד אחד, ולמצוא את הרמזים והמשלים מצד שני, כיוון ואנחנו חיים במציאות שנועדה לבלבל אותנו עלינו להניח שכל סיפור עם או אגדה יש בהם אמת ושקר מעורבבים יחד בערך כמו שיש רוח וחומר מעורבבים יחד בכל דבר במציאות הזו.

אז איך הגענו לביבי וטיבי?

לאט לאט, צעד אחר צעד המערכת הזו, הבריאה, למדה אותנו כמו שהיא לומדת כל ייצור אחר ומתאימה את עצמה לעצמה בדיוק מושלם, אלוהי כמעט...

זה התחיל באיפוס כל 1000 שנה, משהו במספר הזה היה נראה להם שלם והגיוני וגם התפיסה של מה זה זמן בתוך מרחב כזה דחוס ומוצק היתה חדשה ומגניבה אפילו, כמו גאדג'ט אלוהי חדש שנקרא המטריקס ואפשר להכנס אליו ולצאת ממנו כמו לפייסבוק.

עכשיו קחו את הסיפור הזה ולכו איתו כמה מאות שנים קדימה - אחרי מגדל בבל, בני הענק ובני האדם וכל שאר מלחמות ההסיטוריה לפני האיפוסים המוכרים לנו מפרקים קודמים, אחרי כלללל זה המערכת הבינה שצריך להפריד בין הגזעים השונים (בעיקר בני אדם מכל השאר, יש כמה גרסאות אחרות בכמה שכבות שונות של המטריקס חלקן שכבות פיזיות שידועות לנורדים למקובלים ולכמעט כל אגדה שהיא מאז ומעולם. האגדות על גן עדן וגהינום מקורן במקומות פיזיים כאן בתוך המטריקס הדחוס שלנו, כן כן - גם עדן זה מקום על האדמה (אני יודע יש שיר באנגלית מאוד מפורסם כזה, המממ מעניין למה).

עכשיו הבנתם מה זה "ויגרש אותם אלוהים מגן עדן?"

גן העדן - הטיר נא נוג (TIR NA NOG) אסגרד או כל גירסא אחרת של מציאויות שונות בטבעות החיצוניות לאנטארטיקה (כן העולם שטוח ואנטארטיקה היא טבעת קרח שמקיפה אותנו ומחזיקה את האוקיינוסים במקומם - "גבול שמת להם בל יעבורון, בל ישובון לכסות את הארץ" אמר דוד המלך בתהילים) הן גרסאות מתקדמות יותר שלנו אם כי גם הן, כמונו דחוסים ובעונש אבל בעונש יותר 'קל' או יותר 'אחר' נקרא לזה, שלב אחר בהתפתחות של המטריקס.

אסביר את זה מדעית (נו, או לפחות הכי קרוב לזה שתמצאו בעברית)

העולם שלנו הוא חלק מהליך כולל של יצירה שנובע ממרכז המטריקס (מה שאתם קוראים לו 'הקוטב הצפוני' ומכאן האגדות על סנטה ועוד הרבה דברים דומים לו בתרבויות שונות) דמיינו שכמו אבן הנופלת לתוך מים ויוצרת אדוות ככה המציאות שלנו יוצרת עולמות מתוך המרכז עם יצורים שונים בכל פעם ותוחמת אותם מהקודמים להם על ידי חומת קרח טבעית שנוצרת סביב אזור המחיה שלהם. אנחנו היינו פעם במרכז ו'גורשנו' מגן עדן לאחר הפיצול הראשוני לכמה יבשות נפרדות (כן, היינו פעם גאיה, אדמה אחת גדולה במרכז המציאות והתפצלנו לכמה יבשות כשמברכז שלנו נוצר כרגע, ממש עז ווי ספיק, עולם חדש) שימו לב - ואת זה אתם מוזמנים לבדוק:

יש גבול בינלאומי שעוצר אותכם מלהגיע למרכז הצפון ולהגיע מעבר לקו רוחב 60 דרום. לא משנה על איזה מציאות אתם מדמיינים שאתם חיים וגם אם טרם הבנתם שהעולם שטוח אתם חייבים להסכים שמשהו מאוד מוזר אם סוגרים את כל בני האנוש ללא יוצא מן הכלל בגבול שאי אפשר ואסור לעבור אותו לצפון ולדרום. למעשה - אנחנו כרגע חיים בשני סוגים של מתחם סגור - המטריקס ועולמם של בני האדם.

מעבר לאנטארטיקה יש מקומות שהיו פעם לפנינו במרכז המציאות והפכו רחבים כל כך שכרגע הם מקיפים אותנו כשאנחנו מקיפים את המרכז, הבנתם?

דמיינו צלחת עגולה של מים עם דפנות קרח עבות שמסביבן יש טבעת מים רחבה מאוד (אנחנו) ומסביב אותה טבעת מים עוד טבעת קרח גדולה יותר וכו' וכו' וכן הלאה עד גבול מסויים שאין לי מושג מהו ומה קורה שם ו\או אם הוא בכלל קיים ו\או פיזי ו\או הבנתם את הכיוון.

רמז למה שאני אומר תמצאו בהרבה מקומות אבל גם באחד השירים הישראלים הכי מוכרים 'אנטארטיקה':

אמרה קורין (שעיבדה והפיקה אלבום להרכב המוכר- 'המכשפות' המממ מעניין )

"אין סוסים שמדברים עברית

אין אנשים שלא מתים

(אני מוסיף - אבל איפה יש?)

חפש באנטארטיקה"....

חצי בצחוק חצי מידיעה ואולי מידיעה ברורה ובדור שלא יכל להכיל את הבשורה האישית שלה, של המכשפות ובטח ובטח שלא שטוחיזם וקסם. אמרה קורין את מה שאמרה, ועוד אמרה ושרה הרבה, אני אוהב אותה מאוד את קורין.

נביאה מוכשרת מאוד ואישה טובת לב, אני יודע את זה בלי שפגשתיה עדיין אפילו פעם אחת.

אולי חזרה בשטוחה, אולי טרם, אולי כלל לא וזה בכלל לא משנה. עם הפרקים אתם תבינו את מה שאני מבין לאחר הרבה נסיון עם איך כן לנסות להנגיש את הנאום מכירות שלי על המטריקס. ואני עודני לומד כל יום משהו חדש: זה שאתם חושבים שאתם יודעים יותר בתחום מסויים, וזה אולי נכון, טוב זה נכון, ועדיין - אתם מכירים חלק מהפאזל, חלק מהמטריקס. חפשו את המקומות בהם אתם דתיים, כלומר אובססיביים למשהו מסיבות רגשיות ונסו להבין מדוע לפעמים הסיבה מספיק טובה ולפעמים אפשר ללמוד דברים חדשים גם, ובמיוחד מכאלו שעדיין לא הבינו את מה שאתם הבנתם.

זה שאתם קונספירטורים ערים לא בהכרח אומר שאתם יותר בוגרים רגשית מאנשים אחרים שעודם מאמינים בכדור, זה שאתם ערים לחלוטין אמנם נותן לכם את ההזדמנות לנצל את הידע והרגישות הזו שקיבלתם כדי לעשות טוב ולהגדיל את היכולת שלכם לעשות טוב. אבל וזה אבל גדול - אתם יכולים לקחת את זה למקום של אגו מאוד בקלות, כל אחד יכול זה הקטע עם אגו הוא יודע להתחפש לכל דבר, אפילו לאמת - הוא כמו זיקית.

אצלי החיים לפעמים מזמנים לי הזדמנויות לשתוק למרות שבא לי לדבר, ככל שהגירוי לדבר גדול יותר כך השכר על השתיקה באותו הרגע (במידה וזה אכן השיעור, אם אתם אמורים לדבר תדברו שלא יצא לכם פוק חחחח, איך מבדילים בין השניים? או! ברוכים הבאים למועדון) זה קל לדבר וקשה לעשות את מה שאמרתי עכשיו - לשתוק.

פרק ה' - אפוקליפסה בקטע הכי טוב שיש...

אז התחילו עם איפוסים כל 1000 שנה ולאחר זמן מה המערכת הפחיתה את זה ל120 ובוא נודה היום רובנו מגיעים ל100+ וכן, זה עולה אבל די נדיר לראות היום מישהו בן 120 למרות שלי יש תחושה רצינית מאוד שאנחנו נחיה ללא הגבלת זמן כלל וכלל, כן כן - תקשיבו לי טוב אבל יש מצב ואין לי מושג איך כמה למה ומתי אז אל תנסו לשאול אותי משהו פרקטי כי אין לי מושג. אבל יש מצב כזה בו נגיע לסטטוס טכנולוגי חברתי מדעי אמוני בו איננו זקוקים עוד לאיפוסים הללו ויש לכך רשות מפורשת מהוועד, יותר מזה!

חלקנו יוכלו לצאת החוצה בכיף ו\או להצטרף לוועד. בא לכם להיות מלאך\אל\שמש\רוח\יער - יאללה!

מתי זה יקרה, מה צריך להיות כדי שזה יקרה אינני יודע אבל אם ללמוד מסיפורו של חנוך, נח, משה וכל נביא באשר הוא אתם פשוט צריכים להיות הגירסא הכי כנה, אמיתית, ועושת חסד וצדקה (חומלת ומרחמת) שאתם.

וככה הגיעו לביבי וטיבי, למעשה אני אפילו מניח שיש מין תורנות שכזו או מערכת שיודעת למיין אילו מהנענשים באוסטרליה הקוסמית שאנחנו צריכים לעבור את שיעור ה'ביבי' ואילו צריכים לעבור את שיעור ה'טיבי'.

הבנתם? זה הצגה, משחק, לופ, תוכנה, מאיה, מטריקס...

האם אנחנו יכולים לחיות בלי חוטים בעולם הזה? כן, זה הגאולה, החזרה לגן עדן רק הפעם מתוקן. מציאות בה אנחנו חיים כאן עם מודעות מליאה והיכולת לצאת החוצה ולהכנס כרצוננו ואם נרצה גם להישאר היכן שנרצה לכמה זמן שנרצה. למעשה לאחר ה'עונש' הזה שאני מניח שחלקנו התנדבנו לעבור אותו יותר מפעם אחת אנחנו נזכה ביכולת חדשה שלא היתה לנו מעולם לפני המרד שבעקבותיו הגיע העונש שבעקבותיו אנחנו כאן - היכולת להיות בני אדם אבל ב100 אחוז פוטנציאל, אל בגוף אדם.

לא כולם כאן באותו שלב בעונש הנצחי הזה, חלקכם הגעתם לכאן לא מזמן ואתם יוצאים עוד שנייה, חלקכם הגעתם ממשששש בהתחלה ואתם תקועים פה עד הסוף וחלקכם הגעתם די מזמן ועוד רגע אתם בחוץ.

כל אחד בשלב אחר במסע האישי שלו לרכישת היכולת להיות אדם שלם - אל בגוף אדם נצחי שיכול להמיר צורה מתי שירצה והיכן שירצה - א יידישע מרלין - בעל שם טוב שכזה - אליהו הנביא. האם אפשר לקצר את התהליך? כן אני מאמין שכן, זה נקרא להיות אדם טוב וחומל, על עצמו קודם ובכך על הסביבה.

אתה רגיש לעצמך, בעצמך ואז אל הסביבה, רגיש זה כוח אדיר. למעשה אלים הרבההה יותר רגישים מאיתנו אבל בו זמנית מסוגלים להכיל הרבה יותר אור או מידע. תחשבו על מחשב משוכלל או סמארטפון משוכלל לעומת מחשבון פשוט.

האם מחשבון יכול לעבד אפליקציה? לא. האם אתה יכול להוסיף למחשב פשוט רכיבים משוכללים ולתת לו חיים חדשים? בדוק, עושים את זה כל הזמן - זה נקרא לשדרג. תסתכלו על מה שאנחנו עומדים לעבור כמו על מעין שדרוג למצבנו הקיים, זה הגאולה - כמו כאן רק טוב יותר, הרבהההה יותר טוב.

אז האם אפשר להיות אדם יותר טוב ולהתקרב יותר ליציאה החוצה מהמטריקס? כן, אבל זה דורש. זה יכול לדרוש ממכם לשלם בדם כמוני (אשכרה דם פשוטו כמשמעו וגם כסף שנקרא בעברית 'דמים') או בכל צורה שתבחרו. הכל כאן מבוסס בחירה בסופו של דבר וגם אם זו בחירה לעבור משהו נטול בחירה מבחירה או שלא מבחירה לפני שנכנסתם לכאן. תראו, אני מרגיש לא בנוח בגבהים האלו ובתחום הזה כי אסור לנו לעשות חשבונות שמיים ולפעמים סבל מגיע באופן כזה שאין לנו את היכולת או את הרצון כלל להבין מדוע ולמה.

לכן אפסיק כאן ומי שירצה יכול לנסות ולהבין לבד מדוע דברים רעים קורים ואיך מסבירים את הבלתי מוסבר, כן זה לא הגיוני, לנו בני אדם - בני תמותה.

אבל האם אנחנו בני תמותה? לא, לא באמת. אנחנו בני אלמוות ויצורים מופלאים מאוד המסוגלים לשנות את המציאות הזו מהקצה לקצה אם נעבוד כמו המוח כוורת האלוהי שאנחנו. האם יש מלחמות? כן זה הפירוד בנינו - הרצון לקחת.

אם נחליף את הדיסקט לרצון לתת, רצון לשרת ונעבוד יחד אשכרה כמו מוח כוורת אנחנו נצליח לנצח בשנייה את כל השמנמאניקים בקצה הפירמידה ולבנות כאן גן עדן בחסות אבא ואמא. כל השיעבוד כאן בפנים בנוי על שיתוף הפעולה שלנו איתו, החל ממספר תעודת זהות ועד בכלל. האם יש לי ת.ז? ברור, אני חלק מהמערכת הזו, למעשה אני נכה 100 אחוז ואין לי שום עניין אמיתי שהמערכת תקרוס לחלוטין, אני פשוט רוצה שהיא תעבוד באופן שווה, הגיוני, מיטיב ובשיתוף פעולה של כולנו.

אנחנו לא רוצים FIAT MONEY, אנחנו רוצים מטבעות מזהב אמיתי!

אנחנו לא רוצים חברת חשמל, אנחנו רוצים אנרגיה חופשית!

אנחנו לא רוצים מסדרים סודיים, אנחנו רוצים ללמד את כולם את כוחותיו המופלאים של הבורא! הכוח הבורא, כוחו של המקור שהטביעו בנו אבא ואמא.

אנחנו לא רוצים מספר תעודת זהות, אנחנו מבקשים להיזכר בשמות האמיתיים שלנו, אלו ששכחנו מזמן - זו הזהות האמיתית שלנו אחים ואחיות.

זהו השם האמיתי שלנו - אתן לכם רמז, לרבים מאיתנו שם המשפחה זה אל...

(לא בהכרח, חלקנו עם סיומת ון - חולם מעל הו' ויש עוד הרבה מאוד סוגים שונים של שמות, למעשה לא מעט, אנחנו די הרבה  אבל זה הכיוון)

ולשם נגיע ידידי, לשם נגיע. בהתחלה אנחנו נהיה קבוצה של אנשים שמאמינים כמעט לחלוטין באותה האמת וגם אם היא מצבעים או זוויות שונות - אנחנו חיים בסימולציה. ככל שהקבוצה הזו תגדל ככה תגדל היכולת שלנו לעשות קסם ולשנות את המציאות לטובה בכוח המחשבה בלבד.

את התנ"ך הלא ברור שאני מנסה לשחזר כאן אנחנו נכתוב הרבה יחד, כולנו יחד נעלה לאט לאט עוד ועוד זכרונות ונצרף את הכתבים לכדי ספר אחד גדול בו יוכלו צאצאינו להתבונן וללמוד על המקום הזה ולהמשיך לעשות מה שבאנו לשמו הנה לעולם - לשמור על גן עדן... קרדיט ליוצר התמונה - לפרופיל הפיקסביי לחצו כאן

2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page