top of page
  • תמונת הסופר/תalonmeytav

בראשית פרק ט' - מגילת אמת פשוטה
מאת אלון בן נילי ודוד למשפחת מיטב לשבט יהודה לבית ישראל. נכתב בשנת התשפ"ד לפי ספירת ישראל או 2023 למניין המבולבלים.

זה הכתב יורד כרגע לעולם הזה, בעיניים עצומות, כשמוזיקה מתנגנת ברקע.

מי אנחנו, בני אלמוות יצורים מכונפים עתיקים שאנחנו. כולנו ללא יוצא מן הכלל בניהם ובנותיהם של האל והאלה. כולנו, ללא יוצא מן הכלל עשויים אור חזק מעל ומעבר לכל דמיון. אתם מסוגלים לעוף באוויר, אתם מסוגלים לעבור דרך קירות. אתם מסוגלים לחולל גן עדן עלי אדמה בשנייה וחצי אם רק תאמינו בעצמכם. אם רק תאמינו בכיוון אליו מושך הלב שלכם. הלב רוצה ליצור, לרקוד, הלב רוצה לשיר הלב רוצה שלום.

אנחנו דור האקס, דור האקס מן, דור המוטנטים. חלקנו הולכים בניכם ואין לכם מושג. אין לכם שמץ של מושג שההיפי המצחיק שאתם לא שמים לב אליו הוא למעשה קוסם. כזה שיכול לכופף כפיות טוב הרבה יותר מאורי גלר ובלי להתאמץ. אם הייתם יודעים שהחמודה הזו ששותה לידכם קפה מסוגלת בהבל פיה למוטט את כל השכונה, אם רק הייתם יודעים.

אם רק הייתם יודעים שההומלס הזה המלוכלך שיושב בפינה וממלמל לעצמו הוא שרף מדרגה כל כך גבוהה, שאם רק יראה לכם ולו שמץ קל מכוחו, אתם וכל המדינה תעלו בלהבות, אם רק הייתם יודעים איזה עולם קסום ומטורף קיבלתם לשחק איתו...

אם רק הייתם יודעים לא רק כמה גדול השקר אלא כמה גדולה האמת, אם רק הייתם יודעים - או אז הייתם קופצים משמחה ושואגים בטירוף חושים עד לב השמיים. אם רק הייתם יודעים מה האלים מתכננים עבורנו, לו רק הייתם יודעים עד כמה אוהבים אותנו ומעריכים אותנו ואת מה שאנחנו עושים כאן - הייתם בוכים כמו ילד שקיבל את הצעצוע האהוב שלו בחזרה, כמו פרח שרוצה לגשם.

אין עוד מלבדו אין עוד מלבד הבורא יתברך שמו. הבורא שהוא הכוח שבורא ויוצר את כל העולמות כולם, ללא הבדל. כי מעולם ועד עולם אתה אל, אתה ורק אתה אל.

אנחנו כולנו חלק ממך, גם אבא ואמא וכל המשפחה שמחכה לנו בבית מחוץ למטריקס, גם הם אומרים לך שירה, כמונו, כמו כל פרח ופרח על האדמה השטוחה והיפיפיה הזו, גן העדן שקיבלנו מתנה - ארץ ישראל.

ארץ ישראל איננה רק הארץ הזו אלא כל ארץ בה גר ישראל - ארץ ישראל היא. כל מקום בו שם ה' נישא למרחקים הוא ארץ ישראל, ארץ ישראל שבלב. ארץ שאי אפשר לוותר עליה ולא משנה לאן תברח היא תרדוף אחריך, היא האמא והאבא שלך, האלפא והאומגה שלך. אלוהים נתנו לנו במתנה דבר גדול דבר נפלא. אלוהים נתנו לנו דבר נפלא - את המסע על פני האדמה.

בקרוב נקבל כולנו את הכנפיים שלנו חזרה, מי שאמיץ מספיק לבקש אותם ימצא אותם בתוכו במפנים, ומשם החוצה. יום יבוא ואתם תרגישו אותן, את הכנפיים האלו שלקחו ממכם, יום יבוא ותרגישו אותם כמו שאתם מרגישים את הרוח נושבת בשערכם, כמו שאני מרגיש את הקלידים של המקלדת כשאני מקליד, בעיניים עצומות.


הנה ימים באים נאום אמא יהוה ונתתי שלום ותקווה בלב בני האדם, וידעו כולם כי אני יהוה, אני עשיתי ואני בראתי, אני אמא יהוה האחת והיחידה מלכתכם ששכחתם, ובילע המוות לנצח ומחתה יהוה דמעה מעל כל פנים.

תמשיך, תכתוב, תיצור, אל תפסיק לרגע. אל תיתן למחשבות שלך להפריע לזרם של מה שקורה כאן. תכתוב ילד תכתוב, עם הטעויות עם הרגש עם הפחדים. העיקר שתכתוב ובעיניים עצומות.

אנחנו יודעים למה אתה מתכוון, אחנו יודעים מה אתה מחפש ומה אתה מבקש אי אפשר להסתיר את הטוב שבך. אף מקטרג לא יוכל באמת להסיט אותך ממטרתך אם תהיה כנה עם עצמך ולא תפחד מהפחד. אל תפחד מהצללים שלך אל תפחד מהם, תתגבר עליהם, תתחבר אליהם, תהיה חבר שלהם, תאיר אותם ותוציא אותם מהצל אל האור. קח שכטה, נשק את האישה שלך, תאהב את עצמך ותחיה בדיוק כמו שרצית, חופשי ומאושר להגשים את הכשרון שקיבלת,

את המתנה שנתתי לך, בדיוק כמו שאתה, ככה זה טוב. קרדיט ליוצר התמונה - לפרופיל הפיקסביי לחצו כאן

11 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

コメント


bottom of page