top of page
  • תמונת הסופר/תalonmeytav

מדריך הפרטיזן לאפוקליפסה - פרק ד': מלבוש
אז מה זה מלבוש מבחינה רוחנית, מה אנחנו לובשים? עם איזה מצב רוח קמנו הבוקר? חחח סתאאאם אני לא עושה לכם דמיון מודרך של היפים, בוא נדבר על המ' הלא פחות חשובה משאר הממים - מלבוש.מלבושלחלקכם חלק ממה שאני אומר כאן לא רלוונטי כי האפוקליפסה שלכם היא על רקע סרט טורקי, סרט קאלט מד"ב כלשהו מה80' או כל סיפור רקע הזוי אחר שנתקלתם בו לכן אדבר באופן כללי על אפשרויות של הישרדות נכונה בהקשר של מלבוש - ביגוד חום.נתחיל מערכה בסיסית שקל לזכור - 2 מכל סוג.


כלומר, בתיק החירום שלנו נשים לפחות 2 מכל סוג:


גרביים, תחתונים, מכנסיים, חולצה, מעיל\פליז, כובע, כפפות, אטמים, אוזניות לחימום והגנה.


אבל זה לא רק זה, מלבוש יכול להיות משהו שמגן עלינו מסיטואציות קיצון שלא חשבנו שאנחנו עשויים להיתקל בהם למשל - מזג אוויר קיצוני מאוד.אז מה יכול להיות? בואו נתחיל מהכי פשוט וטכני, לא משנה אם אתם הבנתם את האמת השטוחה על המציאות הפיזית במטריקס הזה או אם אתם עדיין חיים על כדור דמיוני מרחף בחלל שאיננו קיים מלבד בדמיונכם, כך או כך אתם עשויים להיות במצב בו מזג האוויר נראה - לפחות לזמן מה כאילו הוא איבד שליטה. לכן חשוב להבין באופן מאוד בסיסי מהידע שיש לנו איך אפשר להתכונן עם מלבוש נכון לאתגר הטבע הנכון. למשל - אנשים קלי משקל יכולים להכין לעצמם בגדים כבדים מאוד (משקולות) או בגדים המעוגנים ברצפה כדי לא לעוף באוויר במקרה של סופה.


במזג אוויר בו האטמוספירה הבועתית שלנו (בועה אלקטרומגנטית מעל ובתוך הארץ השטוחה עם "הקוטב" הצפוני במרכז הצלחת וה"קוטב" הדרומי כחומה מקיפה. קוטב זה למעשה איננו קוטב אלא הוא הטבעת שמקיפה אותנו הכדור הוא אשליה שנוצרה על ידי מתכנתי המטריקס כדי להשאיר אותנו תחת שליטה.) טעונה חשמלית באופן יוצא דופן, עליכם ללבוש ביגוד שיכול להוות מגן ולבודד חשמלית אתכם מהסביבה במקרה והאדמה רטובה באמצע סופת ברקים. מה מבודד מחשמל? לדוג' עור, צמר, דמוי עור, גומי.


לכן אם אתם נתקלים בסופת ברקים אימתנית מן הראוי שתלבשו מגפי גומי עם בגדי עור עבים וחזקים שיכולים גם לחמם אתכם מבפנים עם שכבת צמר וגם לבודד עליכם חשמלית עם שכבה כפולה של צמר ועור, שני חומרים טובים ומבודדים מהראשונים ברשימה.


כמו"כ כדאי לשמור על מלתחת קיץ אוורירית וחזקה שיכולה להיות גם גמישה וגם מספקת כיסוי מגן טוב דיו לכל סוג של גודל גוף. כלומר - כדאי שהבגדים שלכם יוכלו להימתח עליכם במקרה ותשמינו או להשתמש בהם עם חגורות או אמצעים מהסוג הזה במקרה ורזיתם.כביסה טבעית:כדי לעשות כביסה באופן טבעי עליכם למקם עצמכם בקרבה למקום מים כלשהו, בו תטבלו את הבגדים ותשפשפו אותם על משטח ישר כמו קרש חיתוך במקרה היותר פרימיטיבי. אם בא לכם להיות יצירתיים תוכלו להשתדרג ולאלתר סוג של מכונת כביסה מתוף ישן של מכונה קיימת. תופים אלו באים מחוררים ואפשר לטבול אותם במים תוך שימוש בתחליף סבון כלשהו או סבון טבעי שאספתם מבזיליקים ועד יערה, ורד, הדר, או כל פרח ריחני ונעים. פשוט השרו את הבגדים  במים יחד עם הריח הטוב שיש לכם, סחטו, ייבשו, ולבשו.
שלכם - מורפיוס. קרדיט ליוצר התמונה - לפרופיל הפיקסביי לחצו כאן


36 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page