top of page
  • תמונת הסופר/תalonmeytav

רשומות מלב ים פרק ד' - עולם מסתורי, מסוכן ושטוח...

השאלה מה דוחף בנאדם לבנות פאזל קונספירטיבי למציאות במקום להאמין לחדשות בעיתונים ובצינורות המדיה המקובלים היא שאלה עליה ניסו לענות מיטב הפסיכולוגים והפסיכיאטרים. אומרים שלרוב אנשים שמחפשים תשובה נסתרת, אלטרנטיבה לאינפורמציית המיינסטרים, מונעים ברוב המקרים מטראומה כלשהי שגרמה למשבר אמון במציאות ויצרה מין 'אינסטינקט' תודעתי לחשוד ולפקפק בכל דבר ואפילו במידע כביכול 'וודאי' או 'מוכח'. לצערי יצא לי לחוות משבר אמון כזה שעזר לי לגלות את האמת על 'חברות' בין בני אדם פעמיים עד כה.

בפעם הראשונה זו הייתה נפילה עסקית של 200k (מאתיים אלף ש"ח) מעסק אותו הקמתי עם שותף שחשבתי בטעות לחבר, הוא היה אמור על פי חוזה לתת כתף ולשאת בעול של החוב הלא נורמלי הזה, אבל השאיר אותי לבד במערכה וברח.

בפעם השנייה זה היה בהתקף הקרוהן הראשון שבא בעקבות אותה נפילה, כשכל החברים מהג'מעה שהייתה לי כביכול, החלו נוטשים בזה אחר זה ולאט לאט  הפסיקו לבוא לבקר. עד ההתקף הם שרצו אצלי בסלון 7\24. ככה שאני בהחלט עונה על הקריטריונים של המניעים להתעסק בנושאים קונספירטיבים, ואם להודות על האמת יש בזה משהו. כשאתה חוטף כאפה כל כך חזקה מהמציאות  אתה מחפש תשובה בכל מקום שרק אפשר ואני בהחלט הרגשתי צורך לחפש תשובה לסבל שלי. האתגר האמיתי מתחיל כשמהחיפוש האובססיבי אחרי אמת אתה מוצא תשובה לשאלה שכלל לא שאלת..

אצלי זה קרה ביום שגיליתי שהעולם שטוח.

לזכותי יאמר שתמיד הייתי קונספירטור הרבה לפני הנפילה והקרוהן. הדחף לפקפק ולשאול הוטמע בי מגיל מאוד קטן כשהתחלנו ללמוד 'תלמוד בבלי' בבי''ס חב''ד בכיתה ג'. אמרו לנו שתלמיד טוב שואל שאלות ושחשוב מאוד להמשיך ולשאול תמיד תמיד כי רק ככה לומדים, מאז התחלתי לשאול ולא הפסקתי עד היום.

כדי להבין את הגילוי הקונספירטיבי הראשון שלי אני חוזר אחורה בזמן ל2009 כשאני פריק מצוי בישיבת ההסדר 'תקוע' ליד ירושלים. אני שנה אחרי סיום חוב לימודיי בישיבה התיכונית 'מקור חיים', ואני חי בתחושה של 'פוסטמואריזם' כלומר, התחושה שבאה אחרי שנגמרה החגיגה הרוחנית של שנותיי בפנימייה, שנים שהיו ללא ספק מלאות בהשראה. משעות של תפילה (מדיטציה של דוסים) כל יום למשך שנה שלימה, דרך לימוד קבלה בסיסית ועד לילות לבנים של ניגונים מעומק הלב כשאני מנגן ושר אפוף שרעפי קודש יחד עם כמה עשרות בני גילי, כולנו צפופים ומעט שיכורים בהתוועדות לכבוד יום הפטירה של צדיק כלשהו בספרייה מאחורי בית המדרש. אז נגמרה החגיגה וחזרתי לשיגרה הרגילה של: שחרית במניין של  12:00 כיאה ל'חסידים' אמיתיים שזמן קריאת שמע הוא בשבילם בגדר המלצה בלבד, ארוחת בוקר ב13:00 בצהריים, קפה כדי להראות נוכחות בבית מדרש, לקנות סיגריה מגמ''ח הסיגריות הציבורי (פרוייקט ציבורי שהעניק לתלמיד המצוי את האפשרות לרכוש סיגריה בשקל כשעוד מכרו קופסאות בפחות מ20 ש"ח גמ"ח אותו אף ניהלתי בעצמי למשך כמה חודשים) ולקחת איתי ספר קבלה כלשהו חזרה לחדר שם חיכה לי ג'ויינט של בוקר, גיטרה, ודוריטוס חמוץ חריף עם מטבוחה בתור מטבל שבטח שמה כבר מלפני יומיים. מנחה, סיגריה של נוכחות מחוץ לבית המדרש, ערבית, עוד סיגריה אחת, ג'ויינט על המרפסת של תקוע הצופה למדבר יהודה בחווה שמתחת לישיבה, לחזור פצוץ לחדר, קקי, לאונן, ולישון.

יום אחד ישבנו עם הרב לשיח על מהותן של מצוות ועל החיים הרוחניים של היהודי הדתי. בין כל ההסברים והפרשנויות שאמר הרב אני הקשבתי דווקא להערה של מיכה שאמר - 'המצוות כולן נועדו כדי לשפר את החיים שלנו כאן, בעולם הזה, ולא כדי לצבור נקודות ל'עולם הבא', לכן בכל התנ"ך לא כתוב אפילו פעם אחת את המילה 'גהינום' וגם 'גן העדן' מוזכר כמקום פיזי במרחב המציאותי שלנו ולא בתור מימד מקביל שאתה זוכה או לא זוכה להגיע אליו אחרי המוות'.

אכלתי כאפה רצינית והבנתי שהחלומות שלי על חופש ועל נדודים מלאים במוזיקה והרפתקאות יכולים להתממש אם רק אשחרר מהמסגרת הדתית המוכרת ואשבור את הרצף עליו אני נמצא. ידעתי שאם לא אעשה זאת אמצא את עצמי נשוי פלוס 3 עוד לפני שאספיק לומר 'היי אבל מי אמר שחייבים ללכת על המסלול של ישיבה צבא ישיבה לימודים חתונה משכנתא?'

עשיתי צבא קרבי ואחרי שנה וחודשיים החלטתי שהספיק לי וזו הנקודה בה אני שובר את הרצף ובונה לעצמי מסלול משלי, ביררתי עם חברים יוצאי סיירות מה הדרך הכי קצרה להתחפף מצה"ל והם הסבירו לי שיש כל מיני דרכים אבל המהירה והבטוחה מכולן זה לאיים להתאבד לבקש מיון פסיכיאטרי משם לקב"ן ויאללה הבייתה, אז זה מה שעשיתי.


יצאתי ישר לרוטשילד של קיץ 2011 כולי מתרגש מהבריחה הנועזת שלי ועוד יותר מהוודסטוק הישראלי שתמיד פינטזתי עליו. נכנסתי לעניינים חזק ומצאתי עצמי אחרי ארבעה חודשים במערכת יחסים רעילה עם בחורה יפיפיה שהצלתי מסיטואציה לא נעימה. באחד הלילות שבילינו בבית של ההורים שלה מצאתי את הסרט 'צייטגייטס' וראיתי את כולו מתחילה ועד סוף בלילה לבן כשהיא ישנה ואני שברתי עוד תקרת זכוכית שידעתי שלא אצליח לבנות שוב כי זו הייתה האמת במערומיה והיא חבטה לי את השדיים שלה ישר בפרצוף, שוב ושוב ושוב עד שהבנתי את המסר - מה שמניע את הפוליטיקה זה כסף, כסף זה חשבון פשוט, חשבון שאומר שככל שאתה עולה בדרגות השכר כמות האנשים תצטמצם בהתאם עד לראש הפירמידה שמה יש כמה אלפי ארנקים ואולי אפילו כמה מאות ארנקים בלבד. עכשיו זה לא קונספירציה זה הגיון בריא, אני פשוט לא קישרתי בין היכולת של היושבים בראש הפירמידה לבצע שיתופי פעולה ולתכנן תוכניות מאחורי הקלעים לבין המציאות שאני רואה בחדשות. 'צייטגייטס' ופרוייקט ונוס באו לי כמו חבורת הפיראטים שחיפשתי כל חיי, אותם פיראטים שראיתי בדמיוני כשהתחלתי את המסע שלי החוצה מהמסלול הציוני-דתי בישיבת ההסדר, אז אחרי ההברקה של מיכה.


את ההיפים הכרתי עוד מלפני וראיתי בהם שותפים לג'ננה הרוחנית קונספירטיבית שלי. התחלתי לבקר כמעט בכל כינוס 'ריינבו' ששמעתי עליו, קיץ חורף סתיו או אביב, אם יש התכנסות של הג'מעה אני שם. חציתי את הארץ על שביל ישראל 4 פעמים עם הwalk about love שהיא קבוצה מקסימה של אנשים מכל העולם שבאים לחצות את הארץ בהובלת האח התותח רע פסטרנק. בתחילת הפרוייקט הזה הוואק היה ממש 'ריינבו' נודד והיה עמוס בהיפים לעייפה. פיות, שדונים, קוראות בכף יד, קלפי טארוט, והילולות lsd ושאר ירקות בעירום מלא לאור ירח סביב מדורה בוערת. אחרי פעם או פעמיים רע השכיל להבין שמהיפים אי אפשר להביא אוכל הבייתה וכשכל מה שאתה עושה זה להצעיד אנשים על שביל ישראל אתה חייב להביא אוכל הבייתה, אז נגמרה החגיגה הצוענית באופן רשמי. לי זה לא הפריע כל כך כי מצאתי את מה שחיפשתי, חופש, חברים, וקהילה של אנשים שמודעת לאמת האמיתית פחות או יותר.


כדי לחדד את התמונה אוסיף שמ2012 עד 2018 פחות או יותר, עבדתי בבניין והתמחיתי בעבודות גובה (סנפלינג)

הייתי טייח מעופף וגלשתי מבניינים של 10 קומות בממוצע על בסיס יומיומי. עבדתי בעבודה פיזית מאוד תובענית ומאוד מקרקעת ככה שהייתי מחובר חזק למציאות ובעל אופי עקשן ומחוספס של פועל בניין ממוצע. סטלן כן, עם נטייה קלה להיפיזם וריקודי עירום ביער כן, מוזיקאי ורומנטיקן כן, אבל מנותק מהמציאות ממש לא. חייתי את המציאות הישראלית הקשוחה בצורה הבוטה ביותר שלה. הייתי פועל בניין שבא מבית מאוד לא עשיר בכסף, ושרדתי מחודש לחודש במציאות התל אביבית המתייקרת, תוך ניהול מערכת יחסים קשה ומסובכת עם שיר, - בחורה יפיפיה ומופרעת ששיגעה לי ת'תחת.

קצת לפני שנפרדנו נהייתי עצמאי פתחתי עוסק פטור, מצאתי רואה חשבון ומאז אני עצמאי. אחרי שנפרדנו המשכתי לעבוד בתור קבלנצ'יק שלוקח כמעט כל עבודה שמציעים לו ונותן מחירים לא מאוד גבוהים, לכן החלטתי לנסות להקים את העסק שנפל והביא איתו את החובות והקרוהן וכו'.


הגעתי לעולם השטוח לגמרי במקרה. ישבתי בחדרי הצפוף בבית המטונף ששכרתי אז, בסוף רחוב פרנקל על הגבול בין תל אביב וסודן, בצד האפל של פלורנטין, והדלקתי ג'ויינט כדי להקל מעט על הכאב שהוא הלחם והמים של מתמודדי הקרוהן ושוטטתי לי באינטרנט בכיף. כותרת בynet צדה את עיני - 'נאסא מסתירים מידע על חור שמוביל לפנים כדור הארץ'

מה שלימים הבנתי שהיא לא רק כותרת אלא טענה קונספירטיבית מוכרת, תיאורית קשר שנקראת בשפה מקצועית -

 'the hollow earth theory'. בתור ילד קראתי ז'ול ורן ומבין ספריו האהוב עליי מכולם היה 'מסע אל בטן האדמה' שם הוא מתאר עולם שלם בפנים כדור הארץ עם חיות שנכחדו ותרבות שלמה חיה ומשגשגת עם ימים ונהרות ג'ונגלים וערבות פרא.

ההיסטוריה לימדה אותנו שאין לזלזל בז'ול ורן. כל כתביו שהיו אז בגדר 'מדע בדיוני' התקיימו בתיאום כמעט מושלם לרוב התיאורים שלו. מהצוללת ב20 אלף מיל' מתחת למים דרך פצצת האטום, האינטרנט, וכו'. ככה שמסע אל בטן האדמה בשילוב עם הידיעה המוזרה בynet קרצו לי ממש, והתחלתי לשוטט פנימה במחילת הארנב החדשה שגיליתי. מynet הגעתי לyoutube שם המשכתי לצפות בסרטונים השונים לגביי הסוד שחבוי בבטן האדמה. על הצג הצדדי בו מציעים לך סרטונים הקשורים באותו נושא ראיתי סרטון שהכותרת שלו הייתה '?flat earth is it a joke', ומתוך יצר סקרנות חוקר נכנסתי לסרטון כי אחרי הכל- פחחח מה?! עולם שטוח? איזה שטויות.. אני הרי בנאדם נורמלי ושפוי ואף אחד לא יצליח לשכנע אותי בטענות כאלו הזויות. כאילו - אילומנטי זה הגיון בריא, תקראו לארגון הזה איך שאתם רוצים אבל שיתופי פעולה בין הגורמים החזקים בשוק הבינלאומי זה הגיון עסקי וכל מי שמתכחש לקיומם של שיתופי פעולה חשאיים שכאלו הוא אדיוט גמור, אבל עולם שטוח? זה כבר יותר מדיי.. וככה צללתי לי למחקר עצמאי חדש כשאני סקפטי ברמות של קונספירטור שהדבר היחיד שהוא מפקפק בו יותר מהמציאות הן תיאוריות קונספירציה חדשות שמאתגרות אותו מחשבתית, כי אחרי שכבר שברת תקרת זכוכית אחת או שתיים התהליך הנפשי שכרוך בזה מעייף אותך וגורם לך לנוח על זרי הדפנה ולהירגע מעט עם חקר האמת. אחרי התלבטות ביני לבין עצמי החלטתי שאם השב"כ היה בוודאי מעורב ברצח רבין ונפילת מגדלי התאומים היא מבצע "דגל כוזב" פאר אקסלנס אז שום דבר כבר לא יכול להפתיע וכדאי בכל זאת לתת לזה צ'אנס, אחרי הכל אם ישנה אפשרות ליצור מיסקונספציה גלובלית על המציאות עצמה מבלי שהציבור יידע על כך הרי שהכרח המציאות הוא שאפשרות זו כבר נוצרה וכרגע בשימוש על ידי מוסדות הצינזורה. כלומר - אם יש אפשרות לבלף בצורה בטוחה לגביי נושא קריטי כמו המציאות עצמה הרי שאפשר להיות בטוחים שאפשרות זו נוצלה בידי אותם אנשים ששולטים בכל פסיס מידע שאנחנו צורכים דרך הרשתות המוכרות לנו - בי"ס , אקדמיה, מדיה.

ככה שזו כבר התחלה טובה מבחינתי למרות הציניות המובנית שהייתה לי לגביי האפשרות שמישהו שיקר לכולנו על חוקים פיזיקליים ועל המציאות עצמה. לא אלאה אתכם בהוכחות וטענות כי את זה רצוי שתחקרו לבד רק אתן פה כמה אנקדוטות קטנות שעשויות לגרום לכם לפתוח מעט את הראש למרות הגיחוך הפנימי שעולה בכם כשאתם רק חושבים על האפשרות של עולם שטוח.

א. 99,99999% מתושבי ה"כדור" מעולם לא היו ולעולם לא יהיו ב"חלל" מה שמותיר חלל גדול מאוד ליצירת מיסקונספציה ברמה בינלאומית.

ב. התיאוריה שטוענת כי הנחיתה על הירח הייתה מזוייפת איננה תיאוריה חדשה והיא שמה עוד משנות ה70 ממש אחרי הנחיתה עצמה. כמו כן, לתיאוריה זו יש הגיון פיננסי על תקציבים שנאסא לא הייתה מקבלת אילולא הנחיתה וכל זה ללא שום קשר לתיאוריית העולם השטוח.

ג. אילולא התמונות של נאסא ושאר סוכנויות החלל אף אחד מאיתנו לא היה יכול להוכיח את נכונותה של התיאוריה ההליוצנטרית (התיאוריה שאומרת כי הארץ היא כדור וכו' וכו') כיוון שהוכחת ה'ספינה שנעלמת מעבר לקו האופק הנראה' כמו גם הוכחת ה'מקל הנעלם מעבר לקו האופק הנראה' מופרכות בקלות ע"י מצלמה ביתית עם זום מספיק רציני, מוזמנים לרדת לחוף לחכות שהספינה "תיעלם" מעבר ל"קימור" ואז קחו את המצלמה תעשו זום אין למקום בו היא כביכול נעלמה ותגלו למרבה ההפתעה שאתם יכולים לראות את הספינה בשלימותה ושזו העין שלא מסוגלת לראות למרחק ולא הספינה שנעלמת מעבר ל"קימור"

ד. כשהשמש שוקעת כל יום היא לא רק יורדת מעבר ל"קימור" אלא קם קטנה בגודל ככל שהיא שוקעת, מה שמוכיח כי היא מתרחקת ולא שוקעת (אם הייתה באמת שוקעת מעבר לקימור ואם הייתה באמת עצומה בגודלה באופן כמעט חסר פורפורציות לעומת גודלו של הכדור הרי שאין שום סיבה הגיונית שהיא תיקטן בגודל תוך כדי שקיעה. היא הייתה אמורה לשקוע כשהגודל שלה נשאר אחיד.)

ה. ג'יירוסקופ (מכשיר כדורי בעל שני צירים המנותקים זה מזה - אנכי ואופקי, להם בסיס אחד הפועל על בסיס חוק פיזיקלי שנקרא 'תנע זוויתי') איננו מראה שום תנועה בטיסה מעל 12 שעות. (טיסה מעל 12 שעות וודאי עוברת מספיק מקימורו של כדור הארץ כדי להראות תזוזה כלשהי בג'יירוסקופ, חוסר תנועה כל כך בולט מראה על טיסה מעל קרקע שטוחה ולא מעל כדור)

ו. קו האופק תמיד יראה לנו ישר ותמיד יהיה בגובה העיניים גם מגובה של בניין 30 קומות וגם מהקרקע, מה שאומר שהמרחק שאנו מסוגלים לראות גדל ככל שאנחנו עולים למעלה וקו האופק נשאר ישר  ובגובה העיניים כי הקרקע היא שטוחה ולא כדורית. כמו כן מתמונות וצילומים עצמאיים של מצלמות ללא אפקט הfish eye (שיש בכל מצלמות הגו פרו), קו האופק יראה תמיד ישר ולא משנה לאיזה גובה המצלמה תעלה, מה שמעיד באופן חד משמעי על עולם שטוח לגמרי.

מוזמנים לקחת מצלמה לחבר אותה לבלון ולתת לה לעוף כמה שיותר גבוה.

ז. אני יכול להמשיך ככה עד מחר כי ישנן יותר מ400 הוכחות שמוכיחות מעל ומעבר לכל ספק כי העולם שטוח ואיננו בתנועה. שלמדע ה"מודרני" ישנן תשובות מסובכות עמוסות בנוסחאות לכל השאלות ששאלתי כאן כשהן מגובות בתמנות המפוברקות של נאסא. רק אציין לסיום סאגת ההגיון הקצרה הזו שתקציבה השנתי של נאסא הוא 19.1 מליארד דולר, וזה רק נאסא. כשמחשבים את תקציב תעשיית החלל על כל הסתעפויותיה אנחנו מגיעים למספרים שעוד לא נתנו להם שם מרוב אפסים. המשך קיומה של פרה חולבת זו היא מניע מספיק חזק כדי לתחזק שקר ברמה כזו מטורפת, עוד לפני המניעים החברתיים - נפשיים שהם כבר סיפור אחר לגמרי.

אני מציע לכל מי ששכל בקודקודו ונפשו נפש חופשיה ותמימה שמחפשת את האמת לאמיתה בלי פילטרים ועמייאת.לתת צ'אנס לנושא הזה ולו כדי לחזק את מה שאתם כבר חושבים שאתם יודעים על פיזיקה, מקסימום מה יקרה? ראיתם סרט של שעה וקצת שאיתגר אתכם למצוא תשובות לשאלות פיזיקליות שבחיים לא חשבתם לשאול את עצמכם, זה כזה נורא?

אני שם פה קישור לאמיצים בלבד ומתריע מראש- לבחור יש אישיו עם מפעל הציונות ככה שגם אותו אני עצמי לוקח בעירבון מוגבל אבל זה עדיין לא סותר את נכונות התוכן של השאלות וההוכחות שהוא מציג בסרטון הזה או איך שאמר הבמאי הגאון של צייטגייטס 'התוכן לא חייב להיות מדוייק ב100% כדי להעלות את השאלה הנכונה'

תהנו:


15 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page