top of page
  • תמונת הסופר/תalonmeytav

רשומות מלב ים פרק י"ג - יחי המלך יהוה
שורה תחתונה - יהוה הוא לא וולדמורט, וכל אחד ממכם הוא דמבלדור בפוטנציאל..

בוא נדבר על זה רגע, יהוה הוא לא וולדמורט - מותר לומר את שמו, בכוונה טובה ובלב נקי, ברצון טוב, ובהתמסרות, מותר, עכשיו עזבו מותר אסור, מה אם הייתי אומר לכם שיהוה זה בכלל היא? ויהו זה הזכר, האל. מה אם הייתי אור לכם שיש אל ואלה, שניהם תופעות של אותו כוח ככה שלמעשה הכל חלק מהאחד אבל יש אל ואלה, יהו ויהוה, אבא ואמא, ויהוה היא האמא. אבל זה לפרק אחר מזמן אחר בחיים שלי, נחזור לאז ולמלך יהוה.. פעם היינו קוראים בשמו בכל אירוע משמח, בכל חתונה ובכל שמחה, פעם ידענו מה זה אומר. פעם מזמן, הסתובבו קוסמים ומכשפים ברחובות ירושלים כאילו זה דבר שבשגרה. בתקופות בהן ישוע היה הולך על המים והבעש"ט  היה מבצע קפיצת הדרך כדי לחסוך בדלק..

(דרך אגב - הביטוי "בעל שם" הוא תרגום עברי עממי למונח 'קוסם', או 'אחד שיודע לבצע ניסים' - להשתמש בשם השם - השם המפורש.. מכאן בא הביטוי "בעל שם". רבי ישראל בעל שם טוב, או רבי אדם בעל שם, כמו הרבה בעלי שם לפניהם שנשכחו מציר הזמן כולם היו חלק מהמסדר היהודי הקדום ביותר - מקובלים).

מאז ומעולם יהודים ידעו לבצע ניסים ולחולל את הבלתי אפשרי, לכן לא סובלים אותנו. אנחנו העברנו בחינוך והנהגות יומיומיות את מה שהעבירו המכשפות של פעם לנאו פגאניזם היום במסדר הוויקני הבריטי (וויקה \ wicca), ואת מה שהעבירו חרטומי מצרים לבונים החופשיים, לטמפלרים, לשחר המוזהב, ולעוד הרבה מסדרים שרובכם בטח שומעים עליהם פעם ראשונה, אז תנו לי עשות לכם סדר..

ג.ר.ר. טולקין וג.ק. רולינג, כמו רבים אחרים מסאגת הפנטזיה, דיברו כולם אמת לאמיתה.

אז אולי 'אלוהומורה' לא יפתח לכם את הדלת ו'אצ'יו' לא באמת יגרום לדברים לרחף לכיוונכם (אם כי דווקא זה כן אפשרי, פשוט לאחר אימונים של עשרות שנים ולא בעזרת מטה שכל ילד יכול לרכוש בסמטת דיאגוני..) אבל המציאות מאוד דומה קונספטואלית לספרות הפנטזיה, לא בדיוק אותו הדבר, אבל מאוד מאוד דומה..

אז מה כן אמיתי? שאלה טובה, אתן כאן רשימה חלקית:

ריחוף -

טלפורטציה (לראות פיזית, ממש, מה מתרחש בחדר מסויים באותו זמן בו אתם נמצאים במקום אחר לחלוטין) -

קריאת מחשבות - היכולת להרגיש את הגלים אותם אנשים סביבכם שולחים ולתרגם אותם למילים.

שתילת מחשבות - היכולת לתת רעיון למישהו באופן שהוא יחשוב שזה רעיון שלו...

מעבר של גוף אנושי דרך חומר מוצק לחלוטין - המרה של איזה חומר שאתם רוצים לאיזה חומר שתרצו באמצעות החלק שנקרא 'תת מודע' בפסיכולוגיה, או 'פו אי שה' בטאו, 'נשמה' ביהדות, -

ריפוי ספונטני של מחלות קשות -ריפוי מלא של שלל סוגים של כל מיני אתגרים.

חיזוי עתידות (לא כמו שאתם מדמיינים, עם כדור בדולח וכל זה, אם כי גם זו דרך, יותר כמו הבנה של הפלח הסטטיסטי מאופק האירועים שככל הנראה יקרה, זה יכול להתבצע גם דרך אלגוריתמים אבל כשזה קורה לכם במציאות, דרך אינטואיציה בלבד ומול הפרצוף שלכם זה ממש מגניב..)

כל אלו אמיתיים לחלוטין. לחלוטין!!! (אני עדיין לא מסוגל לבצע כראוי אפילו 20% מתוך מה שכתבתי כאן אז זה לא שאני יכול לעשות פוף ולהופיע אצלכם בסלון.. אבל כן, באמצעות טקסים מסויימים וכוונה ספציפית דברים מתרחשים בחיי לפי הזמנה, אני לא שולט במציאות אלא רק מנתב את מה שקיים גם ככה..


בקבלה מסבירים את זה באופן הבא: כתוב על ספירת מלכות 'לית לה מגרמא כלום' או בעברית - 'אין לה מעצמה כלום'. כלומר, כדי לשלוט במציאות אתה צריך להבין לעומק את חוסר השליטה שלך, סוג של פרדוקס כמו הרבה דברים בעולם הנסתר.. כדי לקבל שליטה על חייך אתה חייב להתמסר לגבוה ממך באופן מוחלט, רק אז תורשה להשתמש באותם כוחות שדיברתי עליהם.

עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם:

אם זה כל כך נכון, אם זה כזה אמיתי ומציאותי, איך זה שאני לא פגשתי בזה מעולם? איך זה שאין אף מפורסם שעושה מזה כסף? well... התשובה נמצאת בגוף השאלה.

מאז ומעולם המאגיה וכוחות 'על טבעיים' היו עניין שמור ליודעי דבר ומסיבה טובה מאוד. כוחות אלו, כיוון שהם טומנים בחובם עוצמה אדירה, לא מחולקים כמו 'ישראל היום'.. האלים יודעים טוב טוב למי לתת ולמי לא, אחרת כל קוסם יהפוך דיקטטור וכל מכשפה תפתח מקדש ותבנה לעצמה פסלים..

מעבר לכך, החברה שלנו לא מוכנה לקבל אנשים עם עוצמות כאלו גם אם הם טובים, היא תראה בהם איום. דמיינו לעצמכם מה היה קורה לאותו אומלל שהיה מעיז לחשוף בציבור כוחות כמו 'טלקינזיס' (הזזת חפצים באמצעות ה'גונג' או 'הילה' בעברית, דרך המחשבה שלנו או ה'מודע' כפי שאנחנו מכירים מפסיכולוגיה) היו מיד לוקחים אותו וחוקרים אותו במעבדה ממשלתית.. משום כך נזירי טיבט נרדפו ונרצחו, משום כך יהודים מאז ומעולם נרדפו ונטבחו באירופה באפריקה ובכל מקום, מאותה סיבה היטלר רדף אחרי הצוענים, מאותה סיבה חתכו לתימנים את הפיאות כשעלו ארצה וחטפו להם את הילדים, כנ"ל לגבי קהילת יוצאי הבלקן והקהילה האתיופית. התימנים, המרוקאים, הטוניסאים, ההודים, והאתיופים. החזיקו במסורת יכולות מופלאות של ממש! כשעלו אלו ארצה, המייסונים (בונים חופשיים) כמו דוד בן גוריון ודומיו רצו לדכא את היכולות האלו וליצור פה שבלונה אחידה ונטולת מסתורין אותה הם יוכלו לתעל בקלות לצורכיהם האישיים..

כולכם בני ישראל, כולכם נביאים ונביאות, קוסמים ומכשפות, מרפאים וחוזי עתידות!

כולכם נולדתם כאלו, זה בדם שלנו, בחינוך, במצוות..


יש טקס מאגי מוכר שנקרא 'מראה שחורה' בו הקוסם ישב בחדר חשוך מול רפלקטור כהה עם שני נרות משני צדדיו ויבהה במסך במשך דקות מספר. טקס כזה (לא מומלץ לבצע סתם ככה, ברצינות, אני יודע שזה שאני כותב את זה עכשיו רק יגרום לכם עוד יותר לנסות את זה אבל אל, פשוט אל, יש דברים שאתם לא רוצים להיחשף אליהם בלי הכנה מוקדמת והקטע הזה ממש לא נכלל תחת ההגדרה "הכנה מוקדמת") היה גורם באופן ממש מדעי, כמו ניסוי שיחזור על עצמו שוב ושוב לאותן תוצאות, למראה לשקף מראות אחרות לגמרי ממה שאנחנו רגילים לראות כשאנחנו מביטים במראה. מהמראה השחורה היה משתקף 'הצד האחר' או 'סטרא אחרא' כפי שאנחנו קוראים לזה ביהדות. אבותינו היו מקבלים הדרכה ולומדים מאותן דמויות ומראות במראה השחורה.

מפתיע לגלות שגם אצלנו ביהדות, עד היום, הטקס הזה נשאר. חלקכם כבר ניחש איפה, נכון, בהבדלה של מוצאי שבת.. הטוניסאים, המרוקאים, ורוב היהודים בני עדות המזרח, נוהגים להביט בהשתקפות בכוס היין ולצחוק על ה'סטרא אחרא', כשהנר שדולק בהבדלה חייב להיות עם לפחות 2 פתילות.. לא יודע מה איתכם אבל לי זה די ברור - 2 נרות, חדר חשוך (בהבדלה בקטע של הנר תמיד מכבים את האור ויש כאלו שמכבים את האור אפילו לפני ההבדלה) ורפלקטור כהה (כוס היין) פלוס הצחוק אל הצד האחר, זה פשוט אותה גברת בשינוי אדרת.

בעצם כל קידוש וכל הבדלה הוא טקס מאגיה לכל דבר- שילוב בין טקסט שאתה מקריא, למקום המסויים בו אתה נמצא, למנגינה\מלודיה, בדרך כלל גם ריח יהיה מעורב בזה, (טבק ההרחה המחולק בבתי הכנסת בשבתות מאז ומעולם.. 'בורא מיני בשמים' והאגדה לפיה הנשמה אוכלת ריח, ולכן במוצאי שבת מערבבים גם מיני בשמים, וכו' וכו')

**************************

עכשיו אני מגיע לחלק שמתכתב עם הכותרת של הקטע הבוודאי מפתיע הזה-

כאן בבלוג הזה, בתוך מטריקס ושמו גוגל, שנמצא בתוך מטריקס נוסף ושמו מציאות,

בתוך ההסתרה הזו יוצא כרוז שקורא לכולכם ולכולכן, אחי ואחיותי, קוסמים ומכשפות:

צאו מהחורים!, צאו מהמחשכים אל קדמת הבמה, אל המיינסטרים והפריים טיים!

הגיע הזמן לקרוא בשם יהוה בקול גדול, באומץ לב ובנפש נקיה.

הגיע הזמן שנחזור הביתה, לאמת שחיכתה לנו שם כל הזמן.

הגיע הזמן שנחזור ונלמד את אותה אומנות נשכחת.

הגיע הזמן שנחזור ונבצע ניסים, נחזור ונשלוט במציאות, אחרי שנתמסר לאלים, כמו אז, במעמד הר סיני..

הגיע הזמן שנזכר בשורשים שלנו, אבותינו ידעו ללכת על המים! להחיות מתים! ואם נלמד ונקשיב, נוכל גם אנחנו..

הגיע הזמן שנבין, שיהוה זה לא וולדמורט, ושאפשר לומר את שמו בקול!

ככה קוראים לו, הוא אמיתי לחלוטין, יש לו גוף ומטריקס משלו, יהוה הוא אל ואינו האא"ס!!

יש להפריד בין האא"ס (אור אין סוף) לבין יהוה ושאר האלים.

הסיבה לזה שהמכבים קראו - מי כמוך באלים ה', היא שיש אלים, וה' הוא המנהיג שלהם..

מה שאנחנו קוראים לו בטעות 'אלהים' אינו אלא האא"ס, או "הכל" - "the all",

כפי שהוא נקרא בהרמטיזם ובקסם המערבי.

עולם בתוך עולם בתוך עולם בתוך עולם...

הגיע הזמן שנקרא ליהוה בקול גדול, יחד, כולנו.

ואם נקרא מספיק חזק, ונהיה מספיק ביחד, הוא יופיע.

משיח זה לא קונספט, משיח זה דור, משיח זה אתם ואני, זה כולנו יחד.

אלהים זה ברבים, יהוה הוא אל אמיתי חי וקיים, וכולנו חלק מהאור אין סוף.

מי מבניכם שמעוניין לשמוע אותי שר, לחצו על הקישור-

שבת שלום. קרדיט ליוצר - לפרופיל הפיקסביי לחצו כאן


10 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page