top of page
  • תמונת הסופר/תalonmeytav

רשומות מלב ים פרק י"ד - כבר לא במוצקין, דורותי...
כשדורותי קולטת איפה היא נמצאת היא אומרת לטוטו -

היי טוטו, יש לי הרגשה ש "we're not in kansas any more". היום הבנתי שאני במצב די דומה.

הערב (06,02,20), אארח בתוכנית שלי ראש לשכה בבונים החופשיים. איש טוב, עם נשמה טובה ועיניים טובות, אינטיליגנט עדין וחכם - מצד אחד, מצד שני הוא חבר בארגון הבונים החופשיים, ארגון אליו נקשרו הרבה פשעים נתעבים מהפלת ממשלות ותכנון מלחמות למטרות רווח ועד לשקר הגדול מכולם - האמונה כי אנחנו חיים על כדור.

אז מי הם אלו הבונים החופשיים, והאם יש חלוקה אמיתית בין מאגיה טובה למאגיה רעה? האם יש הבדל בין כאלו המשתמשים בידע אזוטרי כדי לשלוט על מוחות ההמונים, לבין אלו המשתמשים בו כדי לרפא? ואיך אני הקטן,

מבדיל בין שני הזרמים הללו, שעל פניו משתמשים באותה סימבוליקה, ויונקים ממקורות דומים..


במסגרת חיפושי אחרי אנשים אמיצים שמעיזים לומר את האמת נפגשתי וירטואלית עם אישה אמיצה. לפני יומיים שוחחתי עם אמא שברחה עם הילד שלה לארץ זרה, מפחד הiss. הiss הוא ארגון חובק עולם בו חברות רוב המדינות המערביות, ארגון שעל פניו אמור לדאוג לרווחת הילד, אבל לא כך הדבר. הארגון הזה אחראי לפשעים מסוג אחר, פשעים כמו חטיפת ילדים מהוריהם, כמו סחר בילדים למטרות לא ידועות. חובבי משחקי מילים ואותיות יאמרו שלא בכדי יש בשמו של הארגון גם את זוג האותיות שהרכיבו פעם את שמה של יחידת המוות של היטלר.


האנשים שאני מכיר מתחלקים לשניים:

כבשים, וכבשים השחורות.

הכבשים אומרות: פחח איזה הזוי זה, חושב שהעולם אפל ומסוכן,

שכולם רק מנסים לשעבד אותנו ולעבוד עלינו, חחח תראה איזה גנוב, מוזר, מסכן.

הכבשים השחורות לעומת זאת, חושבות אחרת לגמרי. הכבשים השחורות הן אלו שהתעוררו ומביטים בי בעיניים אחרות, עיניים שמבינות עד כמה המצב חמור, עד כמה הגענו קרוב מדי לנקודת האל חזור. אלו מביניכם שהתעוררו חושבים אותי לאמיץ או טיפש, או קצת משניהם.

ככה או ככה, אני לא כאן כדי לרצות אף אחד, אני לא כאן כדי להיות פופולרי, או אהוב על ידי ההמון, אני בכלל לא העניין.

העניין הוא האמת עצמה, העניין הוא היכולת שלנו לאחד כוחות אל מול האפילה של 'סדר עולמי חדש'. העניין הוא הכוח שלנו בתור עם חכם, נבון, וחצוף, לעצור את הדיסטופיה. דיסטופיה בה כל אדם שמתעטש נכלא בכפייה בגלל וירוסים שהומצאו במעבדה בדיוק לשם כך. דיסטופיה בה בחירה חופשית היא מיתוס, בה דמוקרטיה היא שם אחר לאריסטוקרטיה, ובה שוויון הוא מונח מתמטי.

אני מפציר בכם\ן אחיי ואחיותי, להיות אמיצים, להיות לוחמי אמת, להעיז לעמוד בפרץ ולומר גם את האמת הכי מכוערת שאיש אינו רוצה לשמוע. אני מפציר בכם\ן אחיי ואחיותיי, להפסיק עם כל הסדנאות האלו של מודעות ושאר חרטוטי nlp, לצאת מהתחת של עצמכם ולזעוק את זעקתם של המסכנים וחסרי הישע, של הילדים החטופים.

קראו את קריאתם של חטופי 2020 בין אם הם נחטפו על ידי מוסדות הממשל, או בין אם מוחם נחטף על ידי שטיפת המוח של משרד החינוך. אני מפציר בכם להפסיק לאונן ולצאת החוצה לרחובה של עיר. יש לנו סיכוי להפיל את מגדל הקלפים אבל רק אם נשתף פעולה ונוותר על ההבדלים בנינו, בין ימין ושמאל, בין יהודי וערבי, בין להט"ב לחרדים,

ונצא יחד להילחם נגד האפילה והרשע.

כולנו עבדים, כולנו עניים, בואו נשבור יחד את השלשלאות הכבדות האלו.

בואו ננתץ את שלשלאות העבדות באבחת חרב חדה,

הלוא היא - חרב האמת. קרדיט ליוצר התמונה - לפרופיל הפיקסביי לחצו כאן


4 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page