top of page

דף זה נועד להנגשת מידע בלבד! איננו מוכרים ו\או מספקים מכשירי גשם כבד עד לאישור משרד התקשורת. המידע באתר זמין לכולם ברחבי הרשת - שימו לב לעדכונים

גשם כבד

להטמעת התוכנה על האנטנה עצמה, יש לצפות בהדרכה 
ההטמעה מבוצעת אונליין באתר של
meshtastic
הדרכה להטמעת התוכנה לmeshtastic
בהמשך הדף!


להורדת האפליקציה גשם כבד לטלפון. 

סרטון הדרכה


שאלות ותשובות
גשם כבד


למה גשם כבד? מה על שם השיר? - כן
מה אתה סוכן של האילומנטי?
אני סוכן של הקב"ה
מה ז"א?  
די לשאול שאלות כאלו, דברו לעניין…
אוקיי, אז נו מה עושים עם זה?
אענה מסודר:
גשם כבד היא רשת עצמאית ומבוזרת
המבוססת על פרוטוקול תקשורת שנקרא לורה
 (LoRa - Long range
FR CUMMUNICATION)

לא המצאנו את התוכנה, גם לא הרכבנו את החומרה, פשוט אמרנו - היי, זה מגניב, בוא נעשה מזה רשת חברתית אוף גריד וניצור שוק חדש לגמרי עצמאי ובלתי תלוי בשום גורם חיצוני, כמו ביטקוין רק מגניב יותר…
גשם כבד היא חלום של כל איש חזון ואשת חופש באשר הם שם -
הכפר הבינלאומי האמיתי, האינטרנט שמתחת לאינטרנט…
תחשבו על זה כמו פגישה סודית, כמו המסיבות של פעם שהיו שולחים הכוונה לא ברורה עם רוג'ומים והחולצה שהיתה במקרה בבגז' של המפיק. כמו משחק שרק אלו שמשחקים בו יודעים שהוא קיים, כמו רשת מתחת לרשת. למה מתחת? כי כמו כל פלאפון גם אנחנו צריכים אנטנה כדי לתקשר זה עם זה, פשוט במקום לסמוך על הממסד ועל חברת החשמל - זה עצמאי, זול ממש, ונמצא אצלנו בכיס.

אז מה עושים? - נכנסים לאתר של חיים בטבע, מחפשים גשם כבד ועוברים על כל החומרים כולל הקישורים לקנייה, הדרכה כיצד לצרוב על הלורה את האפליקציה וכיצד להתמודד עם תקלות נפוצות, כמו גם קישורים לטלגרם לערוצים ולקבוצות השונות שלנו, של חיים בטבע וגשם כבד.
האם שתי סמארטפונים יכולים לתקשר על אותה הלורה? לא, זה אנטנה לכל סמארטפון.
אם כך, אז למה שאוריד את האפליקציה וערוץ החירום? - כי אתה רוצה מפתח למקרה שהכל ייפול, כלומר - דמיינו רגע שאין חשמל, אף קישור ואף אפליקציה לא תעבוד לך, לא שום רשת חברתית מוכרת או איזה שהיא אופציה אונליין. הדבר היחיד שנשאר במצב כזה הוא רשת הלורה שכבר פרושה כפי שאתם יודעים ברחבי הארץ בהרבה מקומות.
כלומר - במקרה והכל נופל רשת הלורה היא הדבר היחיד שיוכל לעזור לצבא ולמשטרה לתקשר באופן יעיל.
מה ז"א אבל לצבא יש מלא ציוד לא? אז קודם כל, יש מלא חוסרים, סחבק סיפק ציוד קר (סכינים וכדו') למשרד הביטחון כי לכולם כולל לספק של מותג מאוד מוכר בארץ, כך נראה לכאורה - נגמרה הסחורה…
אז קודם כל אל תבנו על האפסנאות, הגיבורים של צה"ל צריכים אותנו, הלורות הכתומות למקרה והכל יקרוס. אפילו מליציות של צבא ישראלי חמוש ברחובות תל אביב במקרה שיפו בוערת, או ירושלמים בזמן הקרוב, יוכלו להעביר מסרים מרחוב לרחוב ולהציל חיי אדם! יש כאן לא פחות מאחריות לאומית, אנחנו קו ההגנה האחרון של התקשורת בארץ ישראל.
איך זה יכול להיות? מה עם מכשירי הקשר של צהל? -  אז קודם כל מכשירי הקשר האלו צורכים לא מעט חשמל ואנרגיה, בניגוד ללורה מה שאומר שמצב בו אנחנו מחזיקים את הקשר בין הצפון לדרום איננו מצב מופרך לחלוטין. לכן על כולכם להוריד לטלפון את האפליקציה והקובץ זיפ, כדי שבמקרה חירום תוכלו להעביר הכל למחשב ולהטמיע לכם (ליצור לכם) לורה משלכם ולהתחבר לערוץ החירום הארצי שלנו או להחליף את אחד משדרני הלורה הנוכחיים במקרה הצורך (הטלפון שלו לא עובד משום מה, חסר לו בטריה וכו)…. 
אם שדרני הלורה הקיימים הם הלוחמים בחזית, אתם בסטנד ביי, כולכם, מעכשיו…

אוקיי, אז מה אני עושה? - מוריד את האפליקציה לטלפון דרך האתר, מתקין, ושולח לעצמך את ערוץ החירום של גשם כבד המודבק גם הוא באתר, בהודעת טקסט או כל רשת חברתית.
איך אני קונה? אתה מוכר? - כשמשרד התקשורת ייתן לי אישור לסחור בזה, בשמחה. כרגע - עליכם לרכוש עצמאית מעלי אקספרס כדי לקבוע לממסד עובדה בשטח (קישורים לרכישה באתר של חיים בטבע בעמודה של גשם כבד) כמו שנעשה עם האנטנות הקיימות, לי אין מושג מי מה מו איפה, אני מנסה למפות אבל זה עניין… חחחח יצא שבגלל שאני סטלן זה שומר לנו על האנונימיות…
מה שכן, זו עובדה - זה כבר יצא מהידיים שלי ואי אפשר לעצור את זה, העובדה היא שכרגע יש בארץ מעל 100 עד 150 מכשירים פזורים בצורה רנדומלית למדיי בכל מיני מקומות כולם אצלנו, ישראלים אוהבי העם והארץ הנאמנים לעם הזה. אנחנו המשמר האזרחי של תחום התקשורת, אנחנו הראשונים שחוצים יחד את המדבר הלא ברור הזה של הנסיון להישאר אנלוגי בעולם דיגיטלי, או יותר נכון להישאר בנאדם בעולם עמוס במכונות…

מה הטווח של זה? 
500 מ' - 25 ק'  ואף יותר…
תלוי בעומס המבנים והאלמנטים שמפרידים בין שתי הנקודות. בעיר צפופה כמה מאות מטרים, ואילו בקו אווירי נקי עשרות קילומטרים. בסרטון התדמית רואים אותנו מתקשרים לאורך 25 קילומטר.
מה יש בזה נטפליקס? 
לא. ממש לא. זה יותר דומה ליונות דואר. יש לזה טקסט ואימוג'י בלבד. תיאורטית אפשר גם להעביר על זה אודיו עם מספיק תקציב, מיכשור, ופרסונל - אולי אפילו תמונות ואולי אולי אפילו מטבע, חלום מופרע אני יודע, אבל זה אפשרי. כרגע תחשבו על זה כמו ווצאפ בלי סאונד. זו רשת חברתית של מצבי חירום, אינטרנט של צוענים - טלגרם של הטלגרם…
כמה זה עולה? - הרבה פחות משוויים של חייכם… באזור ה70 ש"ח ללורה ועוד 40 ש"ח על אנטנה ובטריה. רוצים קייס? תוסיפו עוד קצת ותקנו לכם קייס מוכן…
תאמינו לי - ברגע שיתאפשר לי למכור לכם באופן חוקי - אתם תדעו את זה.
עד אז נצטרך להיות שובבים ביחד, קישורים לעלי אקספרס כאן באתר.
זה חוקי? - התדר עצמו מותר לשימוש הציבור בתנאים הכתובים בצו הטלגרף האלחוטי בתדר המסויים שאנחנו עליו - (915MHZ) תדרים אחרים אסורים לשמוש ללא אישור וגם אנחנו בעזרת ה' ובעזרתכם אנשים טובים נקבל אישור אמן!!
אנחנו כבר עובדה בשטח, כולנו, כל אחד הוא אור קטן - וכולנו אור איתן
עם ישראל חי! יחי המלך יהוה!


בברכת יהי ה' עמכם! שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד! עם ישראל חי!!!!! - סחבק…

אנקדוטה לגיקי על
(תותחים שיודעים מה השורש של מינוס 1)

תיאורטית, הלורה גם יכולה לשמש כארנק למטבעות דיגיטליים בתנאי שהם יכולים לעבור כקובץ מאובטח על פרוטוקול התקשורת הזה...
האם זה יכול לקרות מחר? נו... עם 26 מליון דולר בזמין, יש מצב וגם אז נצטרך יותר מיום יומיים כדי לכתוב משהו בסיסי וזה בהחלט פרוייקט מסיבי שדורש הרבה מחשבה וכתיבה נכונה אבל - תיאורטית זה אפשרי וזה מגניב ממש!
תחשבו על זה, הם מנסים לכלוא אותנו בכלא דיגיטלי בו אין מזומן, לורה תיאורטית יכולה לתת להם סתירה חזרה לתוך הפרצוף ולאפשר מזומן וירטואלי עצמאי אזרחי שאין להם יכולת לגעת בו....
עדכון (2023\12\15) - פתחנו דף פיתוח למטבע מבוסס לורה! איפה? קישור בסוף הדף. רוצים לכתוב יחד מטבע? יאללה!

הם המציאו את הטכנולוגיה הזו כדי להחדיר את הIOT לתוך הבתים שלכם. הקטע עם תדרי רדיו זה על הדרך, הם לא חשבו שזה יקרה. הם יצרו את זה בשביל צ'יפים לבעלי חיים או שערים שנפתחים עם שלט וכל מיני צעצועים בסגנון.
בחיים לא נראה לי שמישהו שם תיכנן שזה יעוף עליהם חזרה.


יחד ננצח - ישתדרג שמו לעד אמן! ;) 

photo_2024-01-05_13-33-45.jpg

קישורים לרכישה עצמאית - חומרה:

הלוח - הלורה (LoRa) עצמה:
https://a.aliexpress.com/_opFMj6a

הבטריה - סוללת LI - PO:
למידע נוסף ואזהרות שימוש

לחצו
כאן
https://a.aliexpress.com/_olVKJxx

אנטנת הארכה (במקום הקטנה שמגיעה עם הלורה)
לבחור באופציה הראשונה מימין\SMA MALE

https://a.aliexpress.com/_oCxU0ee

לורה מתקדמת - T- beam supream:
https://a.aliexpress.com/_ono6pFk

קישורים לרכישה עצמאית - רדיו אזרחי:

מכשיר קשר אזרחי - באופנג:
(כדי לדבר דרוש רשיון חובבי רדיו!)

לרכישה (ebay) לחצו כאן

מחבר בלוטוס' למכשיר קשר אזרחי - באופנג: מחבר לתוכנה במחשב, (לחפראווים מתקדמים)
לרכישה (ebay) לחצו כאן

מיקרופון יד למכשיר קשר אזרחי - באופנג: כמו של נהגי מוניות (לווסאח של חייב"סים מתקדמים)
לרכישה (ebay) לחצו כאן

מיקרופון יד למכשיר קשר אזרחי - באופנג: כמו של חפ"ק מג"ד (לווסאח של פטריוטים מתקדמים)
לרכישה (ebay) לחצו כאן

חשוב לדעת לגביי מערכת התקשורת:
 

א. אין לי מלאי זה לקנות, עליכם להצטוות לאנטנה קיימת וליצור יחד רשת מאנטנות קיימות, אני אישית נקודה בבנימינה, יש לנו בפרדס חנה, אזור מרכז, צפון, דרום, ובכל חור בארץ.
תמצאו אותנו בקבוצת המשתמשים של גשם כבד בטלגרם.
חפשו איזו אנטנה יש באזורכם כבר עכשיו, והצטוותו אליה, למדו את הדרך אליה בעל פה ווודאו שיש אצלכם במכיר את האפליקציה מותקנת כמו שצריך, כמו גם הקישור לערוץ החירום שלנו.

*לקבוצות הרכישה - רשימה וקישורים בסוף.
קישורים חשובים בתחתית הדף.

קחו בחשבון שגשם כבד היא רשת אזרחית ישראלית נטו,
לאויב אין יכולת לתקשר ולהכנס אלינו כי אנחנו רשת שיושבת פיזית על האנטנות הקטנות עצמן.

למה השם גשם כבד? - על שם השיר של בוב דילן.
הגשם יורד על כולנו, שמאלנים וימנים, אזרחים מכל הצבעים והעדות, כולנו נלחמים על חיינו.
כנגד הגשם של הטילים אנחנו נהיה גשם כבד של תקשורת חופשית, גשם כבד של אמונה בבורא עולם, אבינו שבשמיים.

ב. כרגע כיוון שהרכישה של מכשירים כאלו והפצתם בארץ דורשת את הבירוקרטיה המתאימה התדר חוקי, המכשירים חוקיים ותוכלו להזמינם לביתכם. העניין הוא שהחל מעוצמת שידור מסויימת הם דורשים רשיון, להערכתנו אנחנו עומדים בדרישות ויכולים למכור אך אנו מעדיפים שתעשו את זה עצמאית מהקישורים שיש כאן באתר לעלי אקספרס ותרכיבו לבדכם.

מדוע? כי ייקח זמן בלתי ידוע להזמין לכם אותם בכמות רצינית לארץ, כי אנחנו לא רוצים לתת לאף אחד תירוץ לעצור אותנו בתקופה כזו לחוצה (דף זה עלה לאוויר בזמן מבצע חרבות ברזל ועלה כדי להציל חיי אדם ולא כדי לעשות רווח בשום צורה ועניין אלא אך ורק לטובת הציבור הישראלי ולהגנת העם והארץ) וכי ככל שכולנו יחד נבין בזה יותר, הרשת תהיה גדולה יותר, חזקה יותר. אנחנו בונים ביחד משהו חדש לגמרי ואנו מודים על הזכות שנפלה בחלקנו להיות חלק מיצירה של משהו שלא נופל ברמתו ממערכת ההפעלה שכולם אוהבים, זו שאלטרנטיבית לווינדוס, זו שמתכנתים מכל העולם בנו ביחד - LINUX.

אנחנו חיל חלוץ לטובת הגנה על עם ישראל במרחב התקשורתי והוירטואלי, אנחנו - גשם כבד, נהיה היישורת האחרונה של תקשורת חופשית בארץ ישראל, גם כשכל השאר יפלו מאיזה סיבה שלא תהיה....

ג.  פרטים טכנים: האנטנה עובדת רק עם אנדרואיד בלבד (גלקסי/שיומי/וכו') לא אייפון היא שולחת טקסט ואימוג'י בלבד (לא אודיו - בלי הודעות או שיחות קוליות) הטווח בתוך העיר נע בין 500 מטר ל2 קילומטר תלוי בעוצמת האנטנה הטווח מחוץ לעיר בקו אווירי נקי בין 2 נקודות יכול להגיע גם ל25 קילומטר ויותר, תלוי בסוג האנטנה. אנטנה אחת לא תספיק לכם, צריך מינימום 2 כדי לתקשר ויותר מ2 בשביל רשת מבוזרת. מה זה אומר רשת? קבוצה של 40 מכשירים תוכל לדבר בינה לבין עצמה על אותו מפתח הצפנה שכולם קיבלו ודרכו הם נכנסו (בדומה לקישור לקבוצת ווצאפ). כדי לתקשר אישית אתם פשוט יוצרים קבוצה של 2 עם מפתח הצפנה (ברקוד לקישור) שמובנה באפליקציה.

אנחנו עובדים על מציאת ספק זול וחזק מארה"ב כדי לייבא לארץ כמות גדולה של אנטנות מי שמכיר ספק אלקטרוניקה רציני או לחלופין משקיע עם ביצים מספיק גדולות וקשרים בממשל האמריקאי מוזמנים לפנות אלינו
בטלגרם של חיים בטבע
.
קבוצות רכישה מאורגנות:

יוצאים לחירות - טלגרם

טלפון כשר ומוצפן - לורה מונגשת לציבור הדתי והחרדי

כיצד מאפסים (מטמיעים) את הלורה?
כולל טעות מצחיקה שלי,
בואו ללמוד ממנה!

הבהרה לגביי ערוץ החירום, מה זה ערוץ? והאם אפשר להיות בשני ערוצים במקביל?

00:00 / 01:52

גשם כבד - MAKO
לכתבה לחצו כאן

photo_2024-01-05_13-33-16.jpg

מכשירים למתקדמים
MASHtastic - אפליקציית 
(אנגלית ללא תרגום)

בדיקת יעילות לורה מתקדמת
אנגלית - ללא תרגום

לורה מבוססת ראסברי פאי
שולחת אודיו! (גרסת מתכנתים)

ESP32 - מחשב הישרדות, מודל
(LoRa מתממשק עם )

כותבים מזומן דיגיטלי

  .מכשיר קשר אמיתי - אזרחי
(כדי לדבר דרוש רשיון חובבי רדיו)
Baofeng UV-5R

הדרכה להטמעת התוכנה 
meshtastic של
על הלורה אונליין 

מכשיר שמיירט תדרי רדיו
RF - INTERCEPTER

לינקים חשובים

גשם כבד - קבוצת משתמשים

https://t.me/+KcLOIDNI6Aw1NDNk

חיים בטבע - קבוצת טלגרם
ציוד טקטי, עדכונים
טיפים למיגון

https://t.me/chaimbateva

חיים בטבע - ערוץ טלגרם

https://t.me/Preppersisrael

גשם כבד - תמיכה טכנית

https://t.me/+chbDWvNeg2A4NTQ0

ערוץ החירום של גשם כבד
יעבוד עם גשם כבד בלבד!
יש להתחבר לאפליקציה דרך הקישור הזה וזה ייתן לכם 2 ערוצי תקשורת - דיפולט וחירום. לאחר שהגדרתם את האנטנה זה יעבוד עצמאית ללא אינטרנט, לפעמים צריך לאפשר בהגדרות הטלפון, פרטים בקבוצות הטלגרם)

https://meshtastic.org/e/#CgMSAQEKNBIgApNROuCF0HivXWIfr37NLQotpk5lR4IstaO7s8ZP0gEaC2dlc2hlbWthdmVkJQEAAAASDggBOAFAA0gBUB5YFGgB

דף הפיתוח למטבע מבוסס לורה:
(GitHub)

https://github.com/alonmeytav/LoRa-Bitcoin-israel

bottom of page